Papara ile Banka Hesabına Yatırım

Papara ile Başkasının Banka Hesabına Para Yatırılır Mı?

Karsı tarafın bir papara hesabı varsa bu islemi yapabilmeniz mümkün. Para gönder sekmesine tıklayıp işlemlerinizi gerçekleştirdiğinizde mutlaka karşı tarafın bir papara hesabının bulunması gerekmektedir. Dolayısıyla papara ile başkasının banka hesabına para gönderimi yapamıyorsunuz. Uygulama ile kendi adınıza kayıtlı olan banka hesabından havale yapabilirsiniz. Bu sebeple lisanslı bahis siteleri papara hesabı ile birlikte sizden transfer işleminizi yapmanıza müsaade etmektedir.

PAPARA İLE BAHİS SİTELERİNE YATIRIM YAP…

Para Transfer İşlemleri İçin Papara Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Öncelikli olarak şunu belirtmeliyiz ki hesap oluşturmanız para transferi için yeterli değildir. Hesap oluşturmak internet sitesinden hizmet almak içindir. Ancak hesap oluşturmadan da başvuru yapamıyorsunuz. Papara hesap oluşturma işlemi sitenin sağ üst köşesinden gerçekleşiyor ve online olarak 1 dakika içerisinde tamamlanıyor. Eğer siteye herhangi bir bilgi girişi yapmak istemiyorsanız Facebook hesabınızla direkt olarak bağlantı kurabiliyorsunuz.

PAPARA İLE BAHİS SİTELERİNE YATIRIM YAP…

Bu işlemin ardından asıl başvuru safhasına geçiliyor. Papara kart başvuru işlemleri hesap panelinde bulunan başvuru yap sekmesine tıklandığında başlıyor. Bu noktada sizden güvenlik için kimlik bilgileri ve iletişim bilgileri talep ediliyor. Cep telefonunuza gönderilen onay kodu ile birlikte fiziki kart kurye ile birlikte adresinize teslim ediliyor. Daha sonrasında ise tekrar hesap panelinize girip kartınızın üstündeki bilgilerle birlikte kartınızı ve hesabınızı aktif ediyorsunuz. Bu aşamadan sonra papara ile para yatırma para çekme ödeme yapmak mümkün olacaktır.